Kontakt

Enkelt att nå oss

Du får gärna kontakta oss. Av oss får du bra service, vi ser till att både du och din fastighet mår bra. Vi är ett komplett serviceföretag, med mångårig erfarenhet inom fastighetsbranschen. Vi erbjuder alltid en skräddarsydd och fullt anpassad helhetslösning för din fastighetsförvaltning. En helt anpassad lösning bara för dig, under ett och samma tak.

Vi hjälper er gärna!

Johan Ahlström
Johan Ahlström
VD/Sälj

0709-20 90 12

johan@f-r.se
Anna-Karin Ahlström
Anna-Karin Ahlström
Ekonomi

0709-20 90 13

annakarin@f-r.se
Therese Ejesson
Therese Ejesson
Felanmälan

0708-60 68 50

therese@f-r.se
Claes Setthagen
Claes Setthagen
Fastighets-
förvaltning

0729-98 00 41

claes@f-r.se
Malin Jünke
Malin Jünke
Ansvarig Städ

0702-14 29 12

malin@f-r.se
Hans Persson
Hans Persson
Ansvarig Energi

0708-79 66 16

hans.p@f-r.se
Samuel Terstad
Samuel Terstad
Ekonomi- och Redovisnings-
ansvarig

0760-94 42 87

samuel@f-r.se
Per Sunnerdahl Eng
Per Sunnerdahl Eng
Kundansvarig BRF

0729- 98 00 42

per@f-r.se
Filip Nyman
Filip Nyman
Ansvarig Fastighet

0708-86 67 04

filip@f-r.se

Nöjda kunder!

Morgan Ulvestig
CA Fastigheter
FR Fastighetsservice är en professionell leverantör som vi under många år anlitat till samtliga fastighetstjänster åt oss. Vi är mycket nöjda med vårt samarbete och kan varmt rekommendera deras tjänster!
Marie Rosengren, Receptionist Hemtex
Hemtex
Vi är väldigt nöjda med tjänsten från FR. Personalen som kommer till oss på huvudkontoret varje morgon är både trevliga och gör ett jättebra jobb!

Se fler referenser

© 2020 FR Fastighetsservice | Made by everywhere